Zopa slnečná clona do auta

Kód: 8595114418640BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€4,90
Skladom
Možnosti doručenia
Tieň v aute rýchlo a jednoducho - pomocou týchto tienidiel vytvoríte v aute príjemnejšie miesto na sedenie pre Vašich drobcov. Znížia intenzitu slnečného svetla prenikajúceho do interiéru. Inštalácia je veľmi jednoduchá -clona má samopriľňavaciu fóliu - takže ju len priložíte na sklo a ona drží.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovanie počas slnečných dní je skutočne príjemné. Niededy je však slniečka až príliš, hlavne ak svieti deťom do tváre. Preto je vhodné používať slnečné clony, ktoré prepúšťajú menej priameho slnka.

  • 2 kusy v balení
  • špeciálna montáž len priložením na sklo - clony majú špeciálnu prilňavú vrstvu
  • clony sú v praktickom obale, dajú sa jednoducho zložiť, uskladniť, poprípade prenášať

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: