Zopa rozšíriteľná zábrana Simply s montážou na stenu

Kód: 8595114443154BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€42,90
Skladom
Možnosti doručenia
Potrebujete ohradiť deti tak, aby neprešli všade? Pomôže napríklad táto šikovná otvorová zábrana, ktorá sa z každej strany ukotví pomocou skrutiek a hmoždiniek.  Pomocou rozpínacieho mechanizmu sa prispôsobí požadovaným rozmerom od 60-97cm. Výška zábrany je 53cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zábrana má jednoduchú montáž, kedy sa z každej strany ukotví pomocou skrutiek a hmoždiniek do steny a následne sa podľa potrieb upraví jej požadovaný rozmer pomocou rozpínacieho mechanizmu v jej strede. Rozmer je tak variabilný od 60-97 cm. Predlžovateľná zábrana SIMPLY je vhodná pre použitie do 24 mesiacov veku dieťaťa. Manipuláciu uľahčí možnosť otvorenia jednou rukou.

Vlastnosti:
- jednoduchá montáž a inštalácia
- montáž na stenu
- vhodné pre otvory od 60 cm do 97cm
- otváranie jednou rukou
- vhodné použitie u detí do 24 mesiacov
- kvalitná kovová konštrukcia v bielej farbe
- schválené normou EN 1930: 2011
- ľahká údržba i čistenie
Rozmery: 53x3.8x75cm
Váha: 3,56kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: