Zopa rozšíriteľná drevená zábrana Smart Wood

Kód: 8595114443147BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€77,90
Skladom
Možnosti doručenia
Potrebujete ohradiť deti tak, aby neprešli všade? Pomôže napríklad táto šikovná otvorová zábrana, ktorá sa nemusí do steny vŕtať. Je tlaková, takže sa zapiera do bočných stien otvoru. Hravo postačí na otvory so šírkou od 75 do 96 cm. Prémiový dizajn - kombinácia čierneho kovového rámu s čerešňovým drevom skvele zapasuje do interiéru a bude jeho ozdobou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pevný kovový rám v tvare písmena ,, U " umožňuje jednoduchú montáž rozoprením. Poskytuje mimoriadne široký priechod, ktorý neobmedzuje v pohybe. Zábranu možno ľahko namontovať bez vŕtania. Zábrana je určená pre otvory od 75cm do 82cm, pomocou rozšírenia, ktoré je súčasťou balenia. Zábranu možno umiestniť do otvorov širokých až do 96cm. Rampa, ktorá je taktiež súčasťou balenia uľahčí priechod cez zábranu. Jednoduché otváranie jednou rukou uľahčí manipuláciu. Kovová konštrukcia v čiernej farbe v kombinácii s čerešňovým drevom povyšuje zábranu na dizajnový prvok. Spĺňa normu EN 1930: 2011 a ASTM F1004-13 a je vhodná pre použitie u detí do 24 mesiacov.
Vlastnosti:
Pre otvory od 75 cm do 82 cm, s predĺžením 89-96cm
Predĺženie a rampa v balení
Jednoduchá montáž rozoprením
Otváranie jednou rukou
Kvalitná konštrukcia v kombinácii kov / čerešňové drevo
Mimoriadne široký priechod
Zmontovaná a pripravená na použitie
Možnosť obojstranného otvárania
Spĺňa normu EN 1930: 2011 a ASTM F1004-13
Vhodné na použitie do 24 mesiacov veku dieťaťa
Rozmery: 53 x3,8 x 75 cm
Váha: 3,56kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: