Zopa organizér na sedadlo + vrecko na tablet a hračky

Kód: 8595114435197BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€9,90
Skladom
Možnosti doručenia
Perfektný pomocník do auta - vďaka tomuto organizéru budete mať všetky detské doplnky pekne poruke a prehľadne zoradené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chytrý a efektívny organizér na sedadlo auta spríjemní cestu nielen vám, ale vďaka vrecku na tablet tiež vašim deťom, ktoré sa môžu zabaviť sledovaním rozprávok. Vrecko na tablet je veľké, takže doň možno umiestniť tablet s uhlopriečkou až 24 cm. Dve hlboké vrecká na ďalšie predmety ako sú napríklad hračky, robia z organizéra príjemnú cestovnú pomôcku, ktorá pomôže udržať poriadok vo vozidle aj pri cestovaní s vašimi najmenšími. Organizér sa vďaka prackám ľahko pripevní na zadnú stranu sedadla a ľahko ho tiež odoberiete.

Vlastnosti: 

  • Ochranné vrecko na tablet umožňuje rýchly prístup k obrazovke a hodí sa pre všetky tablety s uhlopriečkou až 24 cm
  • Jednoduchá inštalácia a odobratie pomocou pracky na vrchnej aj spodnej strane
  • Dve hlboké vrecká vhodné pre ďalšie predmety a hračky
  • 75% polyester
  • 20% PVC
  • 5% PP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: