Zopa drevený xylofón Car

Kód: 8595114450763BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€12,90
Skladom
Možnosti doručenia

Drevený xylofón pre začínajúcich malých hudobníkov. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Roztomilý xylofón v tvare auta zaujme zvedavé deti na prvý pohľad. Jednoduchý kompaktný tvar dopĺňa praktická rukoväť, vďaka ktorej sa hračka ľahko drží a prenáša. Na boku xylofónu je šikovne umiestnená pružná gumička, ktorá drží paličku a zabraňuje jej strate. Hračka má kompaktné rozmery, ktoré sú ideálne pre malé detské ruky. Nízka hmotnosť potom zaručuje ľahké držanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Xylofón rozvíja hudobný sluch dieťaťa, ktoré sa vďaka tejto hračke zoznámi s prvými tónmi a melódiami. Je to tiež skvelý nástroj na rozvoj motoriky, predstavivosti a kreativity. Je vyrobený z prírodného dreva a farieb na vodnej báze.

Vlastnosti:

  • vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • tvar vozidla
  • 4 tóny
  • rukoväť na jednoduché prenášanie
  • pevná gumička na pripevnenie paličky
  • vyrobené z kvalitného dreva
  • rozvíja detskú motoriku, hudobný sluch, zmysel pre rytmus a kreativitu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: