Zopa drevený vozík s kockami Wood

Kód: 8595114452040BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€56,90
Skladom
Možnosti doručenia
Krásny set drevených kociek s praktickým vozíkom, ktorý slúži na ich uskladnenie a prevážanie. Vozíček má pogumované kolieska, takže nebude rušiť pri hre v interiéri. Kocky majú rôzne tvary a sú v príjemných farebných tónoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavivosti sa medze nekladú. Kompaktný vozík s drevenou rukoväťou je plný rôznofarebných kociek, z ktorých si dieťa môže postaviť čokoľvek. Ak sa z vozíka odstránia kocky, môže sa použiť na prepravu iných hračiek. Rukoväť má drevené guľôčky, ktoré sa dajú posúvať z jednej strany na druhú. Odolné kolieska zvládnu akýkoľvek typ podlahy. Hračka rozvíja koordináciu, motoriku, priestorovú predstavivosť a fantáziu.

Hlavné vlastnosti:

  • Vozík s farebnými kockami
  • Kompaktné rozmery
  • Zabaví na dlhú dobu
  • Rozvíja motorické zručnosti, koordináciu a priestorovú predstavivosť
  • Vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: