Zopa drevený skladací pracovný ponk

Kód: 8595114457564BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€48,90
Skladom
Možnosti doručenia
Skladací ponk pre malých majstrov. Stolík je moožné poskladať do kompaktných rozmerov. Je vyrobený z kvalitného dreva a obsahuje rôzne prvky pre hru, ktorá Vaše dieťa určite bude baviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný skladací ponk má veľké množstvo drevených komponentov od drevených dosiek s otvormi až po skrutky a matice. Vďaka bohatým možnostiam skladania stimuluje detskú myseľ a podporuje tvorivé myslenie. Rozvíja tiež jemnú motoriku a základnú koordináciu rúk. Skladací poník je vyrobený z kvalitného dreva a farieb na vodnej báze.

Hlavné vlastnosti:

  • Kompaktné rozmery
  • Veľký počet komponentov a možností skladania
  • Zabaví na dlhú dobu
  • Rozvíja motorické zručnosti, koordináciu a priestorovú predstavivosť
  • Vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: