Zopa drevený kvietok na tyči

Kód: 8595114450237BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€11,90
Skladom
Možnosti doručenia

Roztomilá hračka, ktorá bude motivovať dieťa k pohybu. Kvietok je pripevnený k drevenej tyči a posúvaním po zemi sa mu roztočia drevené lupene a to je skutočne parádna zábava. Čím pôjde dieťa rýchlejšie, tak aj poloha lupeňov sa bude s rýchlosťou meniť. Toto vážne baví aj dospelých! Vhodné pre deti od 16 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený kvie tokna motiváciu k chôdzi. Vhodné pre deti od 16 mesiacov.

Kvietok na tyči je ideálna hračka pre deti, ktoré začínajú chodiť. Lupene kvetu sa pri pohybe otáčajú a menia svoju polohu v závislosti na rýchlosti. Robustná tyč slúži aj ako opora pri prvých krôčikoch dieťaťa a na konci je vybavená drevenou guľou pre väčšiu bezpečnosť. Hračka nemá ostré hrany a je vyrobená z odolného dreva s dlhou životnosťou.

Hračka motivuje dieťa k chôdzi a zároveň rozvíja jeho motorické schopnosti. Jazdec je ideálnym spoločníkom nielen na domáce hry, ale aj na výlety a prechádzky.

Vlastnosti:

  • Atraktívny dizajn kvetu
  • Lupene sa pri pohybe rotočia a menia svoju pozíciu
  • Drevená tyč dlhá 48 cm
  • Rozvíja motorické zručnosti
  • Motivuje dieťa k chôdzi
  • Vyrobené z kvalitného a odolného dreva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: