Zopa drevený hamburger Wood

Kód: 8595114457533BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€11,90
Skladom
Možnosti doručenia
Drevený hamburger určený na detskú hru so všetkým, čo k nemu patrí. Nechajte si vyskladať burger presne podľa Vašich chutí - dieťa si to určite užije.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hamburger sa skladá z 10 drevených kúskov potravín, ktoré sú ľubovoľne poskladané. Je na dieťati, čo chce mať v hamburgeri a v akom poradí. Atraktívny dizajn hračky dieťa zaujme a pomôže mu hravou formou rozvíjať motorické zručnosti a priestorové myslenie. Dieťa sa tiež naučí rozpoznávať veľkosť a základné počítanie. Hračka je vyrobená z kvalitného bukového dreva a natretá farbami na vodnej báze.

Vlastnosti:

  • Roztomilý dizajn hamburgeru
  • Sada drevených kúskov potravín rôznych veľkostí
  • Rozvíja motorické zručnosti a priestorové myslenie
  • Vyrobené z odolného bukového dreva a farieb na vodnej báze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: