Zopa drevený drak na tyči modrý

Kód: 8595114450572BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€11,90
Skladom
Možnosti doručenia

Roztomilá hračka, ktorá bude motivovať dieťa k pohybu. Drak je pripevnený k drevenej tyči a posúvaním po zemi sa mu roztočia kolieska s korálkami a tie dieťa určite svojim pohybom rozveselia. Vhodné pre deti od 16 mesiacov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený dinosaurus na motiváciu k chôdzi. Vhodné pre deti od 16 mesiacov.

Dráčik na tyči je ideálna hračka pre deti, ktoré začínajú chodiť. Zábavný dinosaurus na dlhej tyči sa pri pohybe otáča a vďaka dreveným korálkam pripevneným ku kolieskam vydáva zvuk, ktorý dieťa láka k chôdzi a bude ho neustále baviť. Robustná tyč slúži aj ako opora pri prvých krôčikoch dieťaťa a na konci je vybavená drevenou guľou pre väčšiu bezpečnosť. Hračka nemá ostré hrany a je vyrobená z odolného dreva s dlhou životnosťou.

Hračka motivuje dieťa k chôdzi a zároveň rozvíja jeho motorické schopnosti. Jazdec je ideálnym spoločníkom nielen na domáce hry, ale aj na výlety a prechádzky.

Vlastnosti:

  • Atraktívny dizajn dinosaura
  • Drevené korálky na kolieskach vydávajú pri pohybe zvuk
  • Drevená tyč dlhá 48 cm
  • Rozvíja motorické zručnosti
  • Motivuje dieťa k chôdzi
  • Vyrobené z kvalitného a odolného dreva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: