Zopa drevený Barbecue gril set

Kód: 8595114452101BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€35,90
Skladom
Možnosti doručenia
Výborná hračka pre malých kuchárov a kuchárky. Drevený Barbecue set je skutočne dokonalá hračka - obsahuje všetko potrebné od grilu, cez jedlo až po príbor s taniermi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený gril slúži aj ako úložný box na všetky prísady, ktoré chce vaše dieťa grilovať. Stačí odklopiť hornú grilovaciu dosku a pod ňou sa nachádza drevené mäso, zelenina, omáčky, prílohy, ako aj tanier, príbor a grilovacie náradie. Hračka je vyrobená z odolného bukového dreva a všetky použité farby sú netoxické a na báze vody.

Hlavné vlastnosti:

  • Drevený gril
  • Kompaktné rozmery
  • Zabaví na dlhú dobu
  • Rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť
  • Vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: