Zopa drevená montessori hojdačka lietadlo

Kód: 8595114457540BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€79,90
Skladom
Možnosti doručenia

Pilotovať lietadlo je náročná vec, ale nie s našou novou hračkou od Zopy, v ktorej sa každý malý nadšenec zmení na ozajstného pilota. Hračka podnecuje detskú kreativitu a rozvíja pohybové schopnosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lietadlo, ktoré je pripravené vzlietnuť a pripraví deťom hodiny zábavy. Bezpečné hojdanie zabezpečujú dve riadidlá vpredu. Široké sedadlo má operadlo, ak sa dieťa chce len jemne hojdať pod vlastnou váhou. Letecká hojdačka je vyrobená z kvalitného a odolného bukového dreva. Všetky použité farby sú netoxické a na báze vody.

Vlastnosti:

  • zabaví na dlhú dobu
  • rozvíja motorické zručnosti a koordináciu
  • vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • rozmery: 70 x 29 x 62 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: