Zopa drevená aktivity kocka

Kód: 8595114452026BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€39,90
Skladom
Možnosti doručenia
Drevená kocka s množstvom aktivít, ktoré slúžia na rozvoj detskej logiky, koordinácie pohybov a hlavne si pri nej dieťa užije kopec zábavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztomilá kocka, ktorá ukrýva aktivitu v podobe skladačky. Na stranách kocky sú otočné drevené tvary s rôznymi motívmi. Hračka rozvíja koordináciu, priestorovú predstavivosť a zručnosti rúk. Posúvaním loptičiek a tvarov sa deti môžu naučiť aj prvé počítanie a rozpoznávanie farieb. Aktivity sú vyrobené z kvalitného dreva a farieb na vodnej báze.

Vlastnosti:

  • Kocka so skladačkou vo vnútri
  • Kompaktné rozmery
  • Zabaví na dlhú dobu
  • Rozvíja motorické zručnosti, koordináciu a priestorovú predstavivosť
  • Vyrobené z odolného dreva a farieb na vodnej báze

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: