Zopa detský drevený pracovný stôl

Kód: 8595114457557BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€88,90
Skladom
Možnosti doručenia

Perfektný drevený ponk pre malých kutilov, ktorí sa rozhodne nechcú nudiť a sú predurčení všetko doma opraviť. Ponk obsahuje komplet náradie pre malých kutilov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestranný ponk, ktorý by nemal chýbať v žiadnej detskej dielni. Ponk obsahuje veľkú kruhovú dosku s rôznymi komponentmi - od drevených dosiek cez skrutky až po matice. Pod doskou sa nachádza úložný priestor. Súčasťou je aj polička s otvormi na zavesenie dreveného kladiva, meracieho pásu a píly. Ponk je vyrobený z kvalitného dreva a farby na vodnej báze. Rozvíja motorické zručnosti a predstavivosť.

Vlastnosti:

  • priestranný ponk
  • obsahuje drevené nástroje a komponenty
  • zabaví na dlhý čas
  • rozvíja motorické zručnosti, koordináciu a priestorovú predstavivosť
  • vyrobený z odolného dreva a farieb na vodnej báze
  • rozmery: 53 x 30 x 86 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: