Zopa detská drevená zatĺkačka

Kód: 8595114450343BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€15,90
Skladom
Možnosti doručenia
Detská drevená zatĺkačka - slúži na trénovanie koordinácie pohybov dieťatka. Určite poslúži aj antistresovo či už pre dieťa alebo pre rodiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

Interaktívna hračka pre malých staviteľov. Zatĺkanie s dreveným kladivom zabaví deti na celé hodiny. Obsahuje drevený stôl s otvormi, 6 farebných kolíkov a kladivo. Keď sa kolík vloží do otvoru a zatĺka sa, kladivo vydáva príjemný zvuk. Kolíky sa dajú zatĺkať z oboch strán stola. Praktický otvor pod stolom potom umožňuje uskladnenie kladiva, keď sa dieťa s kladivom už nehrá. Hračka pomáha rozvíjať motoriku a koordináciu, dieťa sa učí rozpoznávať farby. Vyrobené z prírodného bukového dreva a farieb na vodnej báze.

Vlastnosti:

  • Farebné drevené kladivo
  • Obsahuje stôl, 6 kolíkov a kladivo, ktoré vydáva zvuk
  • Rozvíja koordináciu, motorické zručnosti a rozpoznávanie farieb
  • Vyrobené z kvalitného dreva a farieb na vodnej báze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: