Zopa aktivity chodítko 3v1 Pink

Kód: 8595114455706BD
Akcia
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€66,90 –19 %
Zopa aktivity chodítko 3v1 Pink
€66,90 –19 % €53,90
Skladom
Možnosti doručenia
Aktivity chodítko s množstvom prvkov, ktoré podnecujú deti k hre. Chodítko výborne vplýva na rozvoj motoriky a logického myslenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chodítko poskytuje oporu pri učení chôdze, výškovo nastaviteľná rukoväť, tiché kolesá s brzdou, aktivity kocky, interaktívny kľúč, svetelné efekty, vydáva zvuky - to je aktivity chodítko. Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Zábava na dlhé hodiny

Roztomilé chodítko v tvare autíčka bezpečne prevedie dieťa prvými krôčikmi. Od 6 mesiacov slúži ako interaktívna hračka. Na boku chodítka sú umiestnené aktivity kocky, ktoré rozvíjajú motoriku a fantáziu. Ďalej je chodítko vybavená skladačkou či počítadlom. Súčasťou je aj interaktívny kľúč s tlačidlami, vďaka ktorým autíčko vydáva zvuky a svetelné efekty.

Učenie hrou

Výškovo nastaviteľná rukoväť poskytuje podporu deťom, ktoré sa učia samostatne štát. Tiché kolieska sú vybavené brzdou, takže chodítko stojí bezpečne na mieste bez pohnutia. V prípade, že sa už dieťa pokúša o prvé krôčiky, kolieska je možné odblokovať.

Vlastnosti:

  • Výškovo nastaviteľná rukoväť
  • Tiché kolesá s brzdou
  • Aktivity kocky, skladačka a počítadlo
  • Interaktívny kľúč
  • Svetelné a zvukové efekty
  • Roztomilý dizajn autíčka
  • batérie nie sú súčasťou balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: