ODRÁŽADLÁ ZOPA

Deti rady skúšajú nové veci. Odrážadlo bezpochyby patrí k vývojovému štádiu väčšiny drobcov. Značka Zopa má v ponuke odrážadlá pre najmenších, no aj pre skúsenejších jazdcov. V texte nižšie nájdete všetky informácie o každom modeli a rady pri výbere, ktoré sa Vám môžu hodiť.

#SHOWMORE#

ODRÁŽADLÁ ZOPA - PREHĽAD MODELOV

Zooter - najmenšie odrážadlo Zopa v našej ponuke

Zopa Zooter - najmenšie odrážadlo v našej ponuke

Model Zooter je ideálnou voľbou pre malých odvážlivcov, ktorí chcú vyskúšať niečo iné ako je bežná chôdza. Jedná sa o veľmi populárny model, ktorý je dostupný vo viacerých farebných prevedeniach. Má kovový rám a o stabilitu sa starajú 4 kolesá, ktoré sú z kvalitnej a hustej peny. Zadné kolesá sú k sebe bližšie ako predné - aby nezavadzali deťom pri odrážaní. Materiál koliesok je navrhnutý tak, aby nebol hlučný napríklad aj v interiéri. Odporúčaný vek stanovený výrobcom je od 18 do 24 mesiacov. Bežne však býva prvým odrážadlom aj u menších detí, ktoré jednoducho chcú okúsiť jazdu na štyroch kolesách.

Pokiaľ rozmýšľate nad týmto modelom, tak je fajn vedieť, že výška sedadla od zeme (vrchná časť sedacej plochy) je 23 cm a kolieska majú priemer 15 cm.

Easy Way - najpredávanejšie 4-kolesové odrážadlo Zopa u nás

odrážadlo Zopa Easy Way

Ak hľadáte niečo väčšie ako predošlý Zooter, tak určite môže byť Easy Way model, po ktorom by ste mohli siahnuť. Rám je z pevného a odolného plastu. Nízku hmotnosť ocení dieťa pri vození a oceníte ju aj vy pri prípadnom prenášaní. 4 kolieska s priemerom 18 cm sú umiestnené tak aby bolo odrážadlo stabilné a zároveň aby nezavadzali pri odrážaní zadným nohám. Materiál koliesok je navrhnutý tak, aby nebol hlučný napríklad aj v interiéri. Odporúčaný vek stanovený výrobcom je od 18 do 24 mesiacov. V praxi po ňom siahajú rodičia s deťmi niekde okolo 15 mesiacov. Záleží samozrejme aj od šikovnosti dieťatka a jeho výške.

Pre vašu lepšiu predstavu je výška sedadla (jeho vrchná časť) od zeme 27 cm.

Odrážadlo Zopa v nadčasovom dizajne - Tech bike

Zopa tech bike - nadčasové odrážadlo v zaujímavom dizajne

Medzi zaujímavý kúsok určite môžeme označiť odrážadlo Tech bike. Jeho futuristický dizajn je skutočne zaujímavý a nadchne nielen každého vizionára. Je vybavené kvalitnými penovými kolieskami s priemerom 23 cm - je teda ideálne na rovinatejší povrch. Sedlo je možné výškovo nastaviť podľa potreby. Odporúčaný vek stanovený výrobcom je od 18 do 36 mesiacov.

High-End odrážadlo Zopa je jednoznačne Racer

Odrážadlo Zopa Racer - ľahké a kvalitné

Ak už máte doma jazdca, ktorý pokukuje po 2-kolesovom odrážadle, tak Racer je rozhodne ponuka, ktorá sa neodmieta. Je postavené na špičkovom magnéziovom ráme s extra nízkou hmotnosťou. Nafukovacie kolesá dodajú jazde stabilitu a komfort aj na nerovnom povrchu. Gripy majú bočné chrániče proti nárazu a sedadlo sa dá výškovo nastavovať. Geometria odrážadla je navrhnutá tak, aby ho zvládali ovládať aj nižšie postavy a vďaka nízkemu ťažisku je veľmi stabilné a ľahko sa ovláda.

Sedadlo je možné nastaviť v rozsahu od 34 do 45 cm (výška od zeme po vrchnú časť sedadla). Odporúčaný vek pre tento model je 2-4 roky.

Najpredávanejšie

Odrážadlo Zopa Zooter
Odrážadlo Zopa Zooter
Skladom
Kód: 8595114413348BD
 
€44,90
Zopa odrážadlo Tech Bike
Zopa odrážadlo Tech Bike
Dodanie do 3 pracovných dní
Kód: 8595114414543BD
 
€49
Zopa odrážadlo Racer
Zopa odrážadlo Racer
Skladom
Kód: 686268625386BD
 
€69
Zopa odrážadlo Easy-Way
Zopa odrážadlo Easy-Way
Skladom
Kód: 8595114413409BD
 
€44,90
4 položiek celkom
Odrážadlo Zopa Zooter
€44,90

Ak aj Vy máte doma neposedného drobca? Zopa Zooter určite poteší každé dieťa, ktoré má kopec energie.

Kód: 8595114413348BD
Zopa odrážadlo Easy-Way
€44,90

Ak aj Vy máte doma neposedného drobca? Odrážadlo Zopa Easy Way je to pravé. Deti milujú pohyb a matky predsa milujú svoje deti. Tak prečo im nedopriať niečo, čo bude prospešné...

Kód: 8595114413409BD
Zopa odrážadlo Tech Bike
Zopa odrážadlo Tech Bike
Dodanie do 3 pracovných dní
€49

Ak aj Vy máte doma neposedného drobca? Odrážadlo Zopa Tech Bike je to pravé. Deti si užijú kopec zábavy a zároveň sa pripravia na svoj prvý ozajstný bicykel. Ideálny na...

Kód: 8595114414543BD
Zopa odrážadlo Racer
€69

Ak aj Vy máte doma neposedného drobca, odrážadlo Zopa Racer je to pravé. Deti si užijú kopec zábavy a zároveň sa pripravia na svoj prvý ozajstný bicykel. Ideálny na každodenné...

Kód: 686268625386BD
6 ROKOV NA TRHU
6 ROKOV NA TRHU
Už je to 6 rokov, čo sa staráme o bezpečnosť Vašich detí. ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navštív našu špecializovanú predajňu v Považskej Bystrici.