Ochranný poťah na BeSafe iZi Go/iZi Go Modular i-Size

Kód: 6461.095
Neohodnotené
Značka: BeSafe
€59,90
Dodanie do 4 pracovných dní
Možnosti doručenia

Letný poťah na detskú autosedačky iZi Go/iZi Go Modular i-Size. Poťah plní zároveň ochrannú funkciu a chráni autosedačku pred znečistením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originál doplnok k autosedačke BeSafe iZi Go a iZi Go Modular i-Size - autosedačku chráni proti znečisteniu a zároveň poskytuje vášmu dieťaťu ešte príjemnejšie cestovanie počas teplých dní. Poťah je vyrobený z prírodných materiálov, ako je bambusové vlákno a 100 % bavlna. Táto kombinácia materiálov ponúka jemnejšiu štruktúru vlákna, odľahčený produkt s lepšou priľnavosťou k sedačke, rýchlo schne a je vysoko priedyšný. Poťah je vytvorený tak, aby kryl i sponu. Letný poťah absolvoval crash test a je bezpečný na použitie.

Vlastnosti:

  • letný poťah na sedačku
  • dá sa prať v práčke
  • vyrobený z prírodných materiálov bambusové vlákno, hodváb a bavlna
  • vystužené v problémových partiách
  • zjemnená povrchová úprava
  • uchytovacie komponenty
  • zosilnené švy
  • šedá farba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BeSafe logo - autosedačky od roku 1963

Spoločnosť BeSafe je na trhu od roku 1919. S produkciou detských autosedačiek začala v roku 1963. Už v samých začiatok bola spoločnosť vždy v popredí vývoja bezpečných autosedačiek a dokázala meniť svoju výrobu s dobou a meniacimi sa nárokmi na bezpečnosť pri cestovaní.

Besafe - kvalita nad kvantitou

V súčasnosti je BeSafe stále vo vlastníctve rodiny Torgersenovcov, ktorá založila spoločnosť v roku 1919. Filozofia spoločnosti v segmente autosedačiek je nemenná po dlhé roky a znie nasledovne: "Možno nie sme najväčším výrobcom autosedačiek na svete. Naša hlavná kancelária sa nachádza na nórskom vidieku a sme hrdí na to, že sme tou najlepšou voľbou pre bezpečnosť a pohodlie pri kúpe autosedačky pre vaše dieťa."

Autosedačky BeSafe - priekopníci protismernej jazdy

BeSafe je známy najmä tým, že je priekopníkom v autosedačkách, ktoré sú otočené v protismere jazdy. V roku 1989 vyrobili prvú protismernú autosedačku a zároveň svetu povedali, že deti by mali byť čo najdlhšie v aute otočené smerom dozadu - a to platí dodnes.