Náš tím

Tak toto sme my.

Autosedackovo.sk - toto sme my - tí šialenci, ktorí ti poradia pri kúpe autosedačky

Sme manželia už nejaký ten piatoček a aby sme si náhodou nechýbali, tak pracujeme spolu. Veľmi nás teší, že si na našom webe a zaujímaš sa aj o nás, nie len o autosedačky. Pretože je určite zaujímavejšie spoznávať ľudí ako nejaké výrobky. A to nás mega teší. Máme 2 parádne detičky, ktoré nás pri cestovaní dostatočne vycvičili, takže skúseností v tomto smere máme na rozdávanie.

Autosedačky sú súčasťou našej práce už od roku 2016. Ak teda potrebuješ poradiť s výberom tej správnej - sme tu pre Teba. Môžeš využiť aj naše Online poradenstvo jeden na jedného, alebo Ťa privítame na našej predajni v Považskej Bystrici.

GABIKA

Ak mám byť úprimná, keď som po materskej dovolenke nastúpila do našej firmy, najskôr som pracovala len v backoffice. Necítila som sa dostatočne kvalifikovaná, aby som ja mohla radiť ľuďom, čo je pre ich deti najlepšie. V prípade autosedačiek to platilo dvojnásobne. Vždy, pri každom jednom predaji, aj po niekoľkých rokoch, cítim veľkú zodpovednosť za dané dieťa a správny výber autosedačky. Pretože moja rada môže mať v konečnom dôsledku obrovský vplyv na vývoj ďalších udalostí.

Gabika - autosedackovo.sk - tá Ti poradí pri výbere poriadne

Znamenie: Vodnár

Obľúbené jedlo: špagety Aglio Olio, najlepšie sú od môjho manžela

Obľúbená šmakocinka: kokosová študentská pečať

Obľúbený nápoj: čistá voda

Hobby: čítanie, turistika, moja práca, výlety s deťmi

Obľúbená kniha: Hana - Alena Mornštajnová

Životné motto: Musíš vytrénovať svoju myseľ, aby bola silnejšia ako tvoje emócie. Inak vždy stratíš seba samého.

IVAN

Potreboval som si upratať v tom, čo chcem v živote vlastne robiť. Zistil som, že ma nebaví predávať všetko, čo súviselo s detskými potrebami - taký obchod sme mali s Gabikou 6 rokov. Mať v ponuke všetko - od fľašky po kočiar bolo po 6 tich rokoch skôr na obtiaž a rozhodli sme sa, že sa vyberieme smerom, kde nás to vždy ťahalo najviac. A preto sme si spravili túto špeciálku na detské autosedačky. Lebo tu vieme odovzdať naše vedomosti a premeniť ich na skutočnú hodnotu - a tou je, aby boli Vaše deti bezpečne prepravované v aute. A za Vašu dôveru ďakujeme.

Ivan z autosedackovo.sk - týpek, čo sa autosedačkám fakt rozumie

Znamenie: Váhy

Obľúbené jedlo: špagety Aglio Olio

Obľúbená šmakocinka: zjem všetko - prednosť dám slanému pred sladkým

Obľúbený nápoj: čistá voda

Obľúbený film: Matrix

Obľúbená kniha: 5AM Club - Robin Sharma

Hobby: od r. 2022 ma pohltilo cvičenie a štúdium Kung Fu, inak šport všeobecne bol vždy mojou veľkou súčasťou života. A vždy bude.

Top 5 osobností: Oprah Winfrey, Nelson Mandela, Keanu Reeves, Sadio Mané, Števo Eisele

Životné motto: Nič nie je nemožné!