Drevené chodítko aktivity kuchyňka, Wood

Kód: 8595114452019BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€76,90
Skladom
Možnosti doručenia

Luxusné drevené chodítko a kuchynka 2v1 očarí všetky malé detičky. Určite si užijú chvíle varenia a aktivít, ktoré táto drevená hračka ponúka. V prípade, že dieťa začína samé chodiť, tak kuchynka bude výbornou oporou, ktorá bude pri chôdzi nápomocná. Pogumované kolieska výborne plnia svoju funkciu - chodítko sa vďaka nim nešmýka a jeho používanie je tiché.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parádne drevené chodítko v tvare kuchynky bezpečne prevedie dieťa jeho prvými krokmi a možno aj naučí piecť prvé koláče. Na udržanie rovnováhy sa používa drevená rukoväť, ktorej sa dieťa môže držať. Štyri tiché kolieska potom pomáhajú pri učení stability a prvých krokov.

Hračka pre začínajúcich kuchárov

Keď sa práve dieťa neučí chodiť, slúži kuchynka ako interaktívna hračka. Na vrchu nájdete drevený sporák s panvicou a niekoľkými kusmi drevených potravín. K dispozícii je aj hrniec na varenie alebo obracačka. Na bočnej strane sa nachádzajú kocky s aktivitami v tvare obľúbených potravín.

Vlastnosti:

  • dizajn kuchyne
  • pevná rukoväť
  • kocky na aktivity, tanier na jedlo, krúžky na počítanie
  • rozvíja predstavivosť, koordináciu a motoriku
  • vhodné pre deti od 18 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: