Detská trojkolka Zopa Prime

Kód: 686268625188BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€174,90

Zvoľte variant

Štýlová detská 3-kolka od výrobcu Zopa. Má veľké kolieska s dobrou prejazdnosťou aj cez náročnejší terén. Pohodlné ovládanie oceníte z pozície rodiča. Sedátko je možné otáčať v smere aj protismere jazdy. Jej hlavnou výhodou oproti konkurenčným modelom je možnosť polohovania do úplného ľahu (v polohe sedátka tvárou k rodičovi).

Detailné informácie

Farba: Black
Skladom | 686268625188BD
€174,90
Farba: Grey
Skladom | 686268624549BD
€174,90

Podrobný popis

 • Pre deti od cca 6 mesiacov do 3 rokov
 • Luxusný vzhľad
 • Možnosť jazdy po a proti smeru
 • Jednoduché otáčanie bez nutnosti demontovať akejkoľvek časti
 • Mäkké polstrovanie
 • Strieška s UV ochrannou
 • Odpojiteľné pedále a riadidlá
 • ýškovo nastaviteľná rukoväť
 • Brzda
 • Polohovanie chrbtovej opierky
 • Praktický košík na drobnosti
 • Nosnosť 25kg dieťaťa

Praktická trojkolka v štýle elegantného kočíka Pre deti 6 mesiacov - 3 rokov

More zábavy na kolieskach, navyše v elegantnom a slušivom kabátiku

Viete si svoje jedinečné rodičovstvo užívať aktívne a hravo? Potom vás iste nenechá chladným tento úžasný vynález - moderná trojkolka v štýle elegantného, športového kočíka! Tá svojím moderným dizajnom a skvelými funkciami učaruje nielen vám, ale aj dieťaťu. A ako by ste povedali švec, vykúzli v ňom nadšenie pre veľa nenuceného pohybu.

Táto úplne nová, exkluzívne trojkolka, pre deti od 6 do 36 mesiacov, bola vyvinutá v spolupráci so značkou Qplay. Ako vlajková loď našej rady trojkoliek Zopa je výnimočná nielen z hľadiska vzhľadu, ale aj úžitkových vlastností. Vďaka ľahkému otáčania sedátka, ktoré je polohovateľné, môže do istej miery fungovať ako veľmi zábavná náhrada za kočík. Pričom o zaistenie bezpečia dieťatka sa postarajú 5bodové bezpečnostné pásy, brzda a strieška s UV ochranou.

Pri vývoji tohto neprehliadnuteľného dopravného prostriedku sme nemysleli samozrejme len na pohodlie malého pasažiera, ale aj na vás, rodičia. Rukoväť trojkolky je nastaviteľná tak, aby sa dala prispôsobiť vašej výške. Ľahko odpojiteľná pedále a riadidlá pri tom zaistí pasívny pozíciu dieťaťa a trojkolku riadite len vy.

S tým, ako dieťa rastie a vaše potreby sa menia, trojkolka Prime ponúka možnosť 4 režimov použitia. V 1. režime je dieťa posadené smerom k rodičovi, pedále a riadidlá sú odpojené. V 2. režimu je dieťa naopak smerom od rodiča, pričom pedále a riadidlá sú stále odpojené. 3. režim ponúka to, že dieťa sedí smerom od rodiča, pedále a riadidlá sú zapojené s možnosťou aktívneho pohybu dieťaťa. A v poslednom, 4. režime sedí dieťa obrátene, smerom od rodiča, pedále a riadidlá sú zapojené. Rodič už trojkolku neriadi, vodiaca tyč je sňatí a dieťa ide úplne samo.

Dodatočné parametre

Kategória: ODRÁŽADLÁ A TROJKOLKY
Typ: Trojkolka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: