Childhome kapsička Mommys Treasures Grey Stripes Red/Blue

Kód: CWMCCGR
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Childhome
€27,90
Dodanie do 4 pracovných dní
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický doplnok k prebaľovacej taške aj samostatne využiteľná taštička do ruky či cez rameno. Vnútorné úchyty a vrecká umožňujú puzdro použiť pre základné potreby pre bábätko na prechádzku. Ak púzdro použijete v kombinácii s prebaľovacou taškou, môžete ho napr. využiť pre oddelené uloženie svojich cenností.
Púzdro uzatvárateľné na zips je možné nosiť v ruke, cez rameno, zavesiť ho na rukoväť kočíka či len vložiť do prebaľovacej tašky.
Púzdro je vyrobené zo silného plátna.
Kapacita púzdra je 0,4 litrov a nosnosť 2 kg.
Rozmery: 33 x 23 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Childhome vznikla ako rodinná firma v roku 1985 s originálnym belgickým dizajnom. Momentálne pôsobí už vo viac ako 60 krajinách po celom svete. Ponúka inovatívne, pohodlné a bezpečné produkty s nadčasovým dizajnom, ktorý oslovil široké spektrum zákazníkov. Na výrobu produktov používa len tie najlepšie materiály a na prvom mieste je vždy bezpečnosť. Hlavným cieľom Childhome je vytvárať pohodlné produkty, ktoré vášmu drobcovi čo najviac spríjemnia život. 

#showmore#

Najobľúbenejšie produkty Childhome

Childhome má pomerne široký záber. V sektore hračiek má veľmi kvalitné produkty - obzvlášť pri originálnych hračkách z dreva. Určite zaujímavé kúsky nábytku môžete nájsť medzi jedálenskými stoličkami, či dokonca aj sedacími súpravami pre deti. Azda najviac sa však našim zákazníkom zaľúbili tašky a batohy Childhome. Môžete ich nájsť tu: