Britax-Römer autosedačka Kidfix M i-Size

Kód: 4000984312188BD
3 hodnotenia
Značka: Britax-Römer
€215

Zvoľte variant

Kidfix M i-Size je autosedačka určená pre deti od 100 do 150 cm. Poskytuje komfortnú polohu na sedenie a vysokú mieru bezpečnosti vďaka bezpečnostným prvkom, ktoré využíva. Je vybavená systémom Isofix pre bezpečné a správne pútanie do vozidla. Nainštalujete ju však aj do vozidiel bez Isofixu - jednoducho, pomocou 3-bodových pásov vozidla. Je teda kompatibilná s každým vozidlom.

Autosedačka Britax-Römer Kidfix M i-size ADAC test

 

Detailné informácie

6 ROKOV NA TRHU
6 ROKOV NA TRHU
Už je to 6 rokov, čo sa staráme o bezpečnosť Vašich detí. ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navštív našu špecializovanú predajňu v Považskej Bystrici.
Farba: Cosmos Black
Dodanie do 3 pracovných dní | 4000984312157BD
€215
Farba: Storm Grey
Dodanie do 3 pracovných dní | 4000984312164BD
€215
Farba: Moonlight Blue
Dodanie do 3 pracovných dní | 4000984312171BD
€215
Farba: Burgundy Red
Dodanie do 3 pracovných dní | 4000984312188BD
€215

Podrobný popis

Táto autosedačka je vhodná pre deti s výškou postavy od 100 do 150 cm. Tradične kvalitné vypracovanie, vysoká miera bezpečnosti a jednoduchá obsluha si získa Vašu priazeň. Dieťa sa v autosedačke púta pomocou 3-bodových pásov vozidla, ktoré sú bezpečne vedené vodiacimi prvkami autosedačky. Tie zabezpečia aby pás dieťa neobťažoval a zároveň je vedený tak, aby dieťaťu poskytol čo najvyššiu ochranu pri prudkom brzdení vozidla.

autosedačka britax-romer kidfix M i-size v aute

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Autosedačku je možné používať v smere jazdy vozidla. Autosedačka sa dá do automobilu nainštalovať dvomi spôsobmi.

 1. Pomocou Isofix konektorov ju pripevníte do vozidla jednoduchým nakliknutím. (automobil musí byť Isofix úchytmi vybavený - od r. výroby 2006 by mali byť úchyty súčasťou vozidla). Inštalácia je jednoduchá a na jej správnosť slúžia kontrolné ukazovatele, ktoré Vás pri korektnom upevnení autosedačky vizuálne upozornia zelenými kontrolkami, že je všetko ok.
 2. Pomocou 3-bodových pásov vozidla - pokiaľ Vaše vozidlo nie je vybavené Isofix úchytmi, nič sa nedeje. Hravo autosedačku pripevníte spolu s dieťaťom len 3-bodovými pásmi vozidla. Isofixové konzoly z autosedačky sa v tomto prípade schovajú do konštrukcie autosedačky.

Autosedačku teda viete nainštalovať do každého vozidla bez rozdielu či je, alebo nie je vybavené Isofix úchytmi.

Autosedačka britax-Romer kidfix m i-size namontovana v aute

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

 • Absolútne redizajnovaný tvar sedacej plochy bol navrhnutý v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov. Na základe testov s Bábkou Q10 (nahrádza dieťa vo veku 10 rokov) boli zaznamenané nárazy v oblasti krku nižšie o 10%. Vývojári dbali na absolútny komfort pri používaní - preto pri tvarovaní sedáku detailne analyzovali ľudské telo - vďaka tomu je posed v Kidfix i-Size skvelý pre široké vekové spektrum detí.
 • Výškovo polohovateľná opierka hlavičky - Výšku opierky hlavičky nastavíte jednoducho jednou rukou do optimálnej polohy. Tvar opierky je navrhnutý tak, aby malo dieťa skvelú oporu počas jazdy.
 • Perforovaný skelet pre kvalitné odvetrávanie - Autosedačka je v zadnej časti perforovaná, čo zabezpečuje optimálne prúdenie vzduchu a znižuje tak prehrievanie pasažiera.

Hlavné vlastnosti autosedačky Britax-Römer Kidfix M i-Size:

 • vhodná pre deti s výškou od 100 do 150 cm
 • schválená podľa ECE R129 i-Size
 • inovovaný tvar sedacej časti - optimálna sedačka na dlhé trasy s dôrazom na ergonomický posed
 • montáž do auta na isofix alebo bez neho
 • jednoducho výškovo polohovateľná opierka hlavičky
 • poťah je možné sňať a oprať

Rozmery:

 • 63-83 cm (výška) x 48 cm (šírka) x 42 cm (hĺbka)
 • hmotnosť: 6,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY RÖMER 15-36 kg
Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg
Isofix: Áno
Možnosť naklápania: Nie
Orientácia autosedačky: V smere jazdy
Schválená podľa: ECE R129
Upevnenie do vozidla: S Isofixom alebo pásmi
Výška dieťaťa: 100-150 cm
Pútanie dieťaťa: 3-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, integrovaná bočná ochrana, kvalitné polstrovanie, ergonomický posed, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, odvetraná chrbtová opierka
Hmotnosť: 7,2 kg

Pútanie do auta Britax-Römer Kidfix M i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak chcete bezpečnú a kvalitnú detskú autosedačku, tak Britax-Römer je správna voľba. Už od roku 1966 vyrába a inovuje detské autosedačky najvyššej kvality. Je to spoločnosť, ktorá určuje trendy a participuje pri stanovovaní noriem, ktoré detské autosedačky musia spĺňať. V portfóliu značky nájdete zastúpenie všetkých váhových kategórií detských autosedačiek. Vyberie si teda každý - či už hľadáte autosedačku pre novorodenca, alebo staršie dieťa.

Detské autosedačky Beitax-Römer - bezpečné a kvalitné

#showmore#

Detské autosedačky Britax-Römer - Vyrobené v Európe

Väčšina výrobných fabrík je v Británii a Nemecku. Vďaka tomu je garantovaná ich vysoká kvalita spracovania, ktorá je pri autosedačkách potrebná. Od roku 2016 sa väčšina produkcie presunula do Nemeckého Leipheimu, kde vznikla centrála s moderným vývojovým strediskom a výrobou.

Autosedačky Britax-Römer sú jednou z našich nosných značiek, ktoré nájdete v hojnom zastúpení v našej webovej ponuke a samozrejme aj na predajni. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom detských autosedačiek a preto Vám vieme odborne poradiť pri výbere tej správnej. Neváhajte a kľudne sa na nás pri výbere obráťte. Autosedačka značky Britax-Römer bude určite dobrou voľbou.