Nové podsedáky Zopa iBooster

Podsedák Zopa iBooster -predstavenie zo všetkých strán

Táto novinka je určite zaujímavá ak pokukujete po podsedáku pre Vaše odrastené dieťa. Zopa totižto predstavila nové podsedáky s označením iBooster a samozrejme sme ich obratom zaradili do našej ponuky.

Už samotný názov naznačuje, že sa jedná o podsedák, ktorý spĺňa novú i-Size normu s označením ECE R129. Je teda určený pre deti s výškou od 125 do 150 cm. Podsedákov s touto špecifikáciou momentálne moc nie je a iBooster je jednou z prvých lastovičiek na trhu.

Jeho prevedenie je zaujímavé a od bežných podsedákov sa líši aj vizuálne - a to hlavne vyvýšenou opierkou chrbta. Jej sklon sa dá v prípade potreby naklopiť, prípadne sa dá aj jednoducho bez použitia náradia demontovať.

Poťah je zo 100% polyesteru a je možné ho sňať a oprať. Chrbtová časť a boky sedacej časti sú z vysoko priedyšného mesh materiálu.

Podsedák je vybavený Isofix úchytmi, čo oceníte pri jeho montáži do auta. Benefitom Isofixového pútania v aute je aj fakt, že podsedák nebude v aute lietať ak nebude pripútaný spolu s dieťaťom. Tento fakt rozhodne ocení každý rodič.

Podsedáky nájdete tu: