BeSafe zrkadlo do auta Baby Mirror XL 2

Kód: 6446.003
Neohodnotené
Značka: BeSafe
€34,90
Skladom
Možnosti doručenia

Spätné zrkadlo, vďaka ktorému budete môcť pozorovať dieťa otočené v protismere jazdy v automobile. Toto zrkadlo na sledovanie detí je vybavené osvetlením, takže vidieť na bábätko môžete aj v noci. Výhodou je diaľkové ovládanie osvetlenia pre komfortné používanie. Zrkadlo pripevníte na operadlo pomocou sťahovacieho popruhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

BeSafe aj pri tomto produkte poukázal na to, že chce dopriať čo najvyššiu mieru komfortu a bezpečia pri cestovaní deťom. Jasné, môžete tvrdiť, že osvetlenie na zrkadle do auta je zbytočné. Čo ak však bude cestovať po tme len s dieťatkom na zadnej sedačke? Osvetlenie Vám dodá vyššiu mieru psychického pohodlia - máte tak dieťa pod vizuálnou kontrolou.

Zrkadlo do auta so svetlom BeSafe Baby Mirror XL 2

Hlavné vlastnosti:

  • veľká plocha zrkadla na sledovanie detí
  • zrkadlo je vypuklé - má široký zobrazovací uhol - dieťa vidíte zväčšené a vždy pekne celé
  • jednoduchá montáž pomocou popruhov na opierku hlavy
  • kĺbový mechanizmus pre optimálne nastavenie polohy v aute
  • diaľkové ovládanie na ovládanie osvetlenia zrkadla
  • zrkadlo má absolvovaný Crash test a má tvar a spôsob upnitia aby čo najmenej ohrozoval posádku vozidla v prípade nehody

Dodatočné parametre

Kategória: SPÄTNÉ ZRKADLÁ, Zrkadlá do auta v protismere so svetlom
? Osadenie autosedačky: V protismere jazdy
? Osvetlenie: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BeSafe logo - autosedačky od roku 1963

Spoločnosť BeSafe je na trhu od roku 1919. S produkciou detských autosedačiek začala v roku 1963. Už v samých začiatok bola spoločnosť vždy v popredí vývoja bezpečných autosedačiek a dokázala meniť svoju výrobu s dobou a meniacimi sa nárokmi na bezpečnosť pri cestovaní.

Besafe - kvalita nad kvantitou

V súčasnosti je BeSafe stále vo vlastníctve rodiny Torgersenovcov, ktorá založila spoločnosť v roku 1919. Filozofia spoločnosti v segmente autosedačiek je nemenná po dlhé roky a znie nasledovne: "Možno nie sme najväčším výrobcom autosedačiek na svete. Naša hlavná kancelária sa nachádza na nórskom vidieku a sme hrdí na to, že sme tou najlepšou voľbou pre bezpečnosť a pohodlie pri kúpe autosedačky pre vaše dieťa."

Autosedačky BeSafe - priekopníci protismernej jazdy

BeSafe je známy najmä tým, že je priekopníkom v autosedačkách, ktoré sú otočené v protismere jazdy. V roku 1989 vyrobili prvú protismernú autosedačku a zároveň svetu povedali, že deti by mali byť čo najdlhšie v aute otočené smerom dozadu - a to platí dodnes.