BeSafe zrkadlo Baby mirror

Kód: 6446.001
Neohodnotené
Značka: BeSafe
€11,90
Skladom
Možnosti doručenia

Zrkadlo do automobilu na sledovanie detí otočené v protismere jazdy. Zrkadlo má široký uhol záberu - je vypuklé, takže pekne uvidíte, čo vaše dieťa práve robí. Na operadlo ho pripevníte pomocou sťahovacieho popruhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto zrkadlo bolo navrhnuté, aby ste mohli bez problémov kontrolovať Vaše dieťa otočené v protismere jazdy. Vďaka vypuklému tvaru má zrkadlo široký pozorovací uhol, takže budete dieťa vidieť zväčšené a kompletne celé. Toto zrkadlo uvítate ak jazdíte s dieťatkom sami a nemá ho kto počas jazdy kontrolovať

Hlavné vlastnosti:

  • jednoduchá montáž pomocou popruhu na opierku hlavy
  • široký pozorovací uhol
  • zrkadlo má absolvovaný aj Crash Test s pozitívnym výsledkom

Dodatočné parametre

Kategória: SPÄTNÉ ZRKADLÁ, Zrkadlá do auta v protismere
? Osadenie autosedačky: V protismere jazdy
? Osvetlenie: nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BeSafe logo - autosedačky od roku 1963

Spoločnosť BeSafe je na trhu od roku 1919. S produkciou detských autosedačiek začala v roku 1963. Už v samých začiatok bola spoločnosť vždy v popredí vývoja bezpečných autosedačiek a dokázala meniť svoju výrobu s dobou a meniacimi sa nárokmi na bezpečnosť pri cestovaní.

Besafe - kvalita nad kvantitou

V súčasnosti je BeSafe stále vo vlastníctve rodiny Torgersenovcov, ktorá založila spoločnosť v roku 1919. Filozofia spoločnosti v segmente autosedačiek je nemenná po dlhé roky a znie nasledovne: "Možno nie sme najväčším výrobcom autosedačiek na svete. Naša hlavná kancelária sa nachádza na nórskom vidieku a sme hrdí na to, že sme tou najlepšou voľbou pre bezpečnosť a pohodlie pri kúpe autosedačky pre vaše dieťa."

Autosedačky BeSafe - priekopníci protismernej jazdy

BeSafe je známy najmä tým, že je priekopníkom v autosedačkách, ktoré sú otočené v protismere jazdy. V roku 1989 vyrobili prvú protismernú autosedačku a zároveň svetu povedali, že deti by mali byť čo najdlhšie v aute otočené smerom dozadu - a to platí dodnes.