BeSafe Pregnant Pregnant iZi fix pás pre tehotné

Kód: 6445F.01
Neohodnotené
Značka: BeSafe
€52,90
Skladom
Možnosti doručenia

Pás do auta pre tehotné ženy s možnosťou upevnenia na isofix. Optimalizuje vedenie bezpečnostného pásu tak, aby v prípade prudkého brzdenia neohrozil bábätko v brušku.

Detailné informácie

Podrobný popis

V okamihu ako otehotniete, tak si uvedomíte, že Vy aj Vaše dieťa musí byť chránené. Prieskum spoločnosti Folksam a nadácie Chalmers Industriteknik 2021 ukazuje, že až 4 z 10 tehotných žien si nesprávne zapínajú bezpečnostný pás. Práve BeSafe Pregnant vedie pás v oblasti, aby neprechádzal cez brucho a oblasť, kde je umiestnený plod.

Pri autonehode a následnom preťažení môže dospelý človek vážiť od troch do piatich ton. U tehotnej ženy je plod umiestnený vpredu, a preto môže byť v momente nárazu vystavený veľkému preťaženiu. BeSafe Pregnant iZi fix vedie pás tak aby neprechádzal cez oblasť, kde je bábätko.

Používať ho môžete v aute buď pripevnený na Isofix (prevažne na zadných sedadlách) alebo pripevnený k sedadlu pomocou sťahovacieho poruhu.

Hlavné vlastnosti:

  • doporučené od druhého mesiaca gravidity
  • udržuje pás vozidla mimo vaše bruško a nenarodeného potomka
  • certifikácia podľa normy ECE R16
  • inštalácia do auta pomocou Isofixu alebo sťahovacím popruhom
  • pás môže predísť potratu spôsobenému odtrhnutím placenty v dôsledku dopravnej nehody
  • pás je tiež pohodlnejší, pretože vedie klinovú časť bežného bezpečnostného pásu pod bruchom
  • ručné pranie na 30 ° C
  • vyrobené v Nórsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BeSafe logo - autosedačky od roku 1963

Spoločnosť BeSafe je na trhu od roku 1919. S produkciou detských autosedačiek začala v roku 1963. Už v samých začiatok bola spoločnosť vždy v popredí vývoja bezpečných autosedačiek a dokázala meniť svoju výrobu s dobou a meniacimi sa nárokmi na bezpečnosť pri cestovaní.

Besafe - kvalita nad kvantitou

V súčasnosti je BeSafe stále vo vlastníctve rodiny Torgersenovcov, ktorá založila spoločnosť v roku 1919. Filozofia spoločnosti v segmente autosedačiek je nemenná po dlhé roky a znie nasledovne: "Možno nie sme najväčším výrobcom autosedačiek na svete. Naša hlavná kancelária sa nachádza na nórskom vidieku a sme hrdí na to, že sme tou najlepšou voľbou pre bezpečnosť a pohodlie pri kúpe autosedačky pre vaše dieťa."

Autosedačky BeSafe - priekopníci protismernej jazdy

BeSafe je známy najmä tým, že je priekopníkom v autosedačkách, ktoré sú otočené v protismere jazdy. V roku 1989 vyrobili prvú protismernú autosedačku a zároveň svetu povedali, že deti by mali byť čo najdlhšie v aute otočené smerom dozadu - a to platí dodnes.