Autosedačka Zopa Scale I-Size

Kód: 8595114416523BD
1 hodnotenie
Značka: ZOPA
€139,90

Zvoľte variant

Autosedačka pre deti s výškou postavy od 100 do 150 cm (od cca 3,5 roka). Je vybavená polohovaním sklonu až v piatich polohách a o zvýšenú bezpečnosť sa stará prepracovaná bočná ochrana SIP. Poťahy sú príjemné na dotyk a je možné ich sňať a oprať. Opierka hlavičky je mäkko polstrovaná a dá sa jednoducho výškovo nastavovať.

Dieťa sa do autosedačky púta pomocou 3-bodového pásu. Nainštalujete je buď pomocou systému Isofix alebo 3-bodovým pásom automobilu.

Detailné informácie

Farba: Blue
Skladom | 8595114416530BD
€139,90
Farba: Red
Skladom | 8595114416523BD
€139,90

Podrobný popis

Krásna, pohodlná a predovšetkým mimoriadne bezpečná - to je autosedačka Scale pre vekovú skupinu 2/3. To znamená deti od približne 3,5 roka do 12 rokov (100 cm až 150 cm).

Zopa Scale i-Size v aute

Ako je dnes už štandardom, Scale je vybavená dodatočným systémom bočnej ochrany SIP, ktorý bezpečne zaistí dieťa v prípade bočného nárazu. Svoju funkciu tu plnia aj pevné, špeciálne tvarované bočné tyče, ktoré úplne zabezpečujú telo dieťaťa v celom rozsahu používania.

Pri niektorých sedadlách tejto kategórie je bežné, že sa pri nastavovaní výšky opierky hlavy zdvihnú bočné strany. Tým sa príliš odhaľuje telo dieťaťa a zraniteľná oblasť brucha. V prípade modelu Scale je však táto oblasť dobre chránená vďaka pevnej bočnici. Tým sa zabráni možnému poraneniu mäkkých tkanív a brušných orgánov pri prípadnom bočnom náraze.

Na maximálnu ochranu pri bočnom náraze je tu aj pohodlná opierka hlavy, ktorá na rozdiel od iných nie je vyrobená z krehkého polystyrénu (EPS), ale z vysokokvalitného expandovaného polypropylénu (EPP) a pamäťovej peny. Môžete si byť istí, že ste urobili všetko pre bezpečnosť svojho dieťaťa na cestách. Autosedačka Scale bola dôkladne testovaná v holandských skúšobných laboratóriách, kde prešla veľmi náročnými testami a prísnymi dynamickými skúškami (simulácia bočného a čelného nárazu) a obstála na výbornú.

Keď je sedačka nainštalovaná v aute, používa sa systém ISOFIX alebo iba bezpečnostný pás vozidla. Aby sa vášmu dieťaťu sedelo pohodlne, je autosedačka Scale vybavená okrem pohodlného polstrovania a opierky hlavy aj nastavením sklonu sedadla. Odpočinok a spánok, najmä na dlhých cestách, bude pre vaše dieťa skutočne upokojujúci.

Zopa Scale i-size vlastnostiHlavné vlastnosti:

  • Pre deti vo veku 3,5-12 rokov (100-150 cm) 
  • Moderný dizajn a pevné a odolné materiály
  • Dodatočná bočná ochrana SIP v prípade bočného nárazu
  • Pevné bočné panely chrániace dieťa počas celého obdobia
  • Opierka hlavy s kvalitným polstrovaním z EPP a pamäťovou penou pre maximálnu bezpečnosť
  • Bezpečnostné pásy ISOFIX
  • 5 polôh nastavenia sklonu
  • Spĺňa normu ECE R 129 i-Size
  • Testované v Holandsku

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY 15-36 kg
Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg
Isofix: Áno
Možnosť naklápania: Áno
Orientácia autosedačky: V smere jazdy
Schválená podľa: ECE R129
Upevnenie do vozidla: S Isofixom alebo pásmi
Výška dieťaťa: 100-150 cm
Pútanie dieťaťa: 3-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavy, bočná ochrana proti nárazu, možnosť naklápania
Hmotnosť: 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: