Autosedačka Zopa Matrix SP

Kód: 8595114455522BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€159,90

Zvoľte variant

Autosedačka pre deti od 15 do 36 kg (cca od 3,5 do 12 rokov). V jej výbave nájdete množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré ochránia dieťa a spríjemnia cestu autom. Dá sa naklápať do 4 polôh. V prípade bočného nárazu je dieťa chránené bočnou ochranou ASIP. Systém BLS (Belt Lock System) zasa vedie bezpečnostný pás cez oblasť panvy - tým sa znižuje riziko vnútorných poranení pri prudkom spomalení vozidla. Pás je v oblasti hrudníka vedený SP Pad-om, čo je vankúšik - zmäkčuje pás vozidla a rozkladá brzdnú silu na väčšiu plochu. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia výšky hlavovej opierky.

Autosedačka sa do automobilu púta buď pomocou systému Isofix alebo len pásmi auta spolu s dieťaťom.

Detailné informácie

Farba: Night Black
Momentálne nedostupné | 8595114455522BD
€159,90
Farba: Silver Grey
Skladom | 8595114455539BD
€159,90

Podrobný popis

Autosedačka Zopa Matrix SP má 4 nastaviteľné polohy a množstvo bezpečnostných prvkov, ako sú ASIP, Belt Lock System, Isofix, SP Pad, bohaté polstrovanie a súlad s normou ECE R44/04. Vhodné pre deti od 15 do 36 kg (3,5 až 12 rokov).

Zopa Matrix SP v aute

Bezpečnosť na cestách

V autosedačke Matrix SP je dieťa pripútané bezpečnostným pásom vozidla, ktorý je doplnený systémom BLS. Tým sa pridá ďalší bod k vedeniu pásu a zabezpečí sa, že pás je vedený v správnej výške nad panvovou kosťou dieťaťa. Veľké polstrované bočné panely chránia bedrá dieťaťa v plnej výške. V prípade bočného nárazu bočná ochrana ASIP rozdeľuje vzniknutú energiu do celého tela autosedačky, aby chránila dieťa. Možno ho namontovať na obe strany. Autosedačka Matrix SP spĺňa európsku bezpečnostnú normu ECE R44/04.

Jednoduchá inštalácia

Autosedačku možno ľahko nainštalovať pomocou systému isofix alebo trojbodového pásu.

Praktické funkcie a pohodlie

Autosedačka je vybavená praktickým polstrovaným SP Padom, ktorý zmäkčuje pás vozidla a zároveň rozkladá silu v prípade nárazu, aby ešte lepšie chránila hrudník a krčnú chrbticu dieťaťa. Priestranné sedadlo je potiahnuté príjemnou priedušnou látkou a vyplnené PU penou, ktorá zaručuje maximálne pohodlie. Vďaka možnosti nastavenia do 4 polôh sa dieťa bude cítiť pohodlne aj na dlhých cestách alebo počas spánku. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy umožňuje, aby sa sedačka plne prispôsobila potrebám rastúceho dieťaťa.

Zopa Matrix SP vlastnoti

Hlavné vlastnosti:

  • Vhodné pre deti od 15 do 36 kg
  • ECE R44/04
  • Systém BLS
  • Dodatočná bočná ochrana ASIP
  • SP Pad na lepšiu ochranu pri čelnom náraze
  • Polohovanie v 4 polohách
  • Montáž pomocou systému ISOFIX alebo pásu vozidla
  • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy
  • Priestranné mäkké sedadlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: