Autosedačka Zopa Encore I-Size

Kód: 8595114416479BD
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€244,90

Zvoľte variant

Zopa Encore je výbornou voľbou ak hľadáte univerzálnu autosedačku - je vhodná pre deti s výškou od 76 do 150 cm (odporúčená od 15 mesiacov do cca 12 rokov). Spĺňa novú normu ECE R129 (i-size), čo zaručuje jej bezpečné používanie. Bočná ochrana SIP chráni  Vaše dieťa pri náraze zo strany vozidla. Je možné ju používať v smere jazdy. Má komfortne nastaviteľné polohy naklápania a výborne riešený systém nastavenia výšky opierky hlavičky. Do auta ju ninštalujete pomocou systému Isofix v kombinácii TopTether pásom.

Detailné informácie

Farba: Black
Skladom | 8595114416479BD
€244,90
Farba: Grey
Skladom | 8595114416455BD
€244,90

Podrobný popis

Atraktívna autosedačka pre bezpečie a komfort na cestách 

Encore od značky ZOPA je tá pravá autosedačka pre deti od 76 do 150 cm (od 15 mesiacov do 12 rokov). Jej bezchybú inštaláciu v aute zaisťujú kotviace prvky Isofix a Top Tether. Preto už jej ľahká montáž zaručuje správnosť inštalácie a zaistenie bezpečia pre Vaše dieťa.

Autosedačka Encore spĺňa požiadavky najprísnejšej normy ECE R 129 i-Size, čo je potvrdením všetkých jej bezpečnostných kvalít. Na vynikajúcích výsledkoch dynamických skúšiek sa podiela nielen už zmienené kotviace prvky, ale aj pevné a odolné materiály. V prípade bočného nárazu je v hre tiež jedinečná bočná ochrana SIP. Pričom bočnice autosedačky ochraňujú celé telo dieťatka v celom rozsahu nastavenej výšky. Bezpečie hlavičky ďalej zaisťuje hlavová opierka vyplnená expandovaným polypropylénom (EPP) a pamäťovou penou.

Autosedačka Zopa Encore nainštalovaná v aute

Autosedačka bola testovaná v Českej republike a je schválena Ministerstvom dopravy ČR. Môžete si tak byť jistí, že pre bezpečie svojho dieťatka na cestách ste urobili maximum.

ZOPA sa vývojom autosedačky Encore okrem bezpečnosti zamerala tiež na pohodlie, a to zvlášť pre cestovanie na dlhé vzdialenosti. Preto je sedačka polstrovaná extra mäkkým poťahom a má možnosť nastavenia sklonu do 5 rôznych polôh (skupina 1).

Pre vekovú skupinu 1 (76 cm až 105 cm) je nutná inštalácia pomocou Isofixu a Top Tetheru, pre skupinu 2/3 (100 cm až 150 cm) je možnosť výberu inštalácie. A to buď pomocou Isofixu alebo bez neho – s pomocou 3-bodového pásu vozidla.

Pri prechode z 5 bodového pásu na 3 bodový sa dá 5 bodový pás jednoducho schovať do autosedačky, a to tak, aby dieťa nikde netlačil. Zároveň s tým predídete prípadnej strate jednotlivých komponentov. Tento spôsob navyše výrazne zjednodušuje použitie, pretože pásy nie je nutné nijak demontovať.

Zopa Encore jednotlivé stupne používania

Hlavné vlastnosti:

 • Pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov (76–150 cm)
 • Moderný design a pevné a odolné materiály
 • Prídavná bočná ochrana SIP pre prípad bočného nárazu
 • Inštalácia (skupina 1) pomocou kotviacich prvkov Isofix a Top Tether
 • Inštalácia (skupina 2/3) pomocou Isofixu či 3-bodového pásu vozidla
 • Ľahký prechod od 5-bodového pásu k 3-bodovému
 • Možnosť schovať 5-bodové pásy dovnútra sedačky
 • 5 polôh nastavenia sklonu (pre skupinu 1)
 • Hlavová opierka z kvalitného EPP a s výplňou a pamäťovou penou
 • Extra mäkký poťah a mäkko polstrované bočnice
 • Vložka pre menšie deti
 • Spĺňa ECE R129 i-Size
 • Testované a schválené v ČR

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY 9-36 kg
Hmotnosť dieťaťa: 9-36 kg
Isofix: Áno
Možnosť naklápania: Áno
Orientácia autosedačky: V smere jazdy
Schválená podľa: ECE R129
Upevnenie do vozidla: Na isofix
Výška dieťaťa: 76-150 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, vyberateľná vložka, ochrana pred bočným nárazom
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká značka Zopa bola založená v roku 1998 manželmi Fialovými a do dnešného dňa na trh prináša obrovské množstvo detských doplnkov, ktoré na dennom poriadku uľahčujú život rodičom.

Zopa Značka

Značka Zopa je v našej ponuke od roku 2016 a za túto dobu vnímame obrovský progres značky ako takej. Každý rok do jej portfólia pribúda množstvo kvalitných výrobkov. Nakoľko sa jedná o značku, ktorá je silne orientovaná na lokálneho zákazníka, tak pri výrobkoch ponúka výborný pomer ceny a kvality. Častokrát je teda Zopa veľmi dobrou voľbou za veľmi priaznivú cenu.

#SHOWMORE#

Spoločnosť má momentálne skladové kapacity o rozlohe 10 000 ma postupne rozširuje svoje pôsobenie do viacerých krajín.

Produkty Zopa môžete v našej ponuke nájsť v týchto kategóriách: