Autosedačka Joie Steadi

Kód: 3139.005
2 hodnotenia
Značka: Joie
€159

Zvoľte variant

Detská autosedačka od 0 do 18 kg (cca do 4 rokov). Do auta ju nainštalujete pomocou pásov auta. Umožňuje osadenie v smere aj v protismere jazdy s jednoduchou obsluhou.  Protismerná jazda je v tejto autosedačke možná do hmotnosti 18 kg. Poskytuje spolu až 4 stupne naklopenia. 1 je využiteľný v protismere jazdy a 3 v posmernej orientácii.

Montáž do automobilu je možná pomocou pásov vozidla. Autosedačku teda viete bez problémov pripevniť do väčšiny vozidiel a výhodou je aj možnosť montáže na sedadlo spolujazdca (je potrebné vypnúť airbag a nemať zakrytý výhľad na spätné zrkadlo)

Detailné informácie

6 ROKOV NA TRHU
6 ROKOV NA TRHU
Už je to 6 rokov, čo sa staráme o bezpečnosť Vašich detí. ĎAKUJEME ZA VAŠU PRIAZEŇ.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navštív našu špecializovanú predajňu v Považskej Bystrici.
Farba: Dark Pewter
Skladom | 3139.004
€159
Farba: Coal
Skladom | 3139.005
€159

Podrobný popis

Joie Steadi si dlhodobo zíkava množstvo zákazníkov vďaka jednoduchej obsluhe a kompatibilite so všetkými automobilmi - púta sa pomocou 3-bodových pásov. Do auta ju môžete nainštalovať v protismere aj v smere jazdy. V smere jazdy môžete využiť 3 polohy naklopenia. V protismere jazdy je jedna poloha sklonu - ten je v ležmej polohe aby malo malé dieťa komfort počas spánku.

Táto otočná autosedačka je vhodná pre deti až do cca 4 rokov. Tradične kvalitné vypracovanie a jednoduchá obsluha si získa Vašu priazeň.

Autosedačku je možné používať v smere a aj v protismere jazdy vozidla. Protismerná jazda je odporúčaná aspoň do veku 15 mesiacov. Táto forma prepravy je výrazne bezpečnejšia ako posmerná jazda a dieťa je výrazne menej vystavené možným poraneniam v prípade prudkého brzdenia alebo nárazu. Maximálna nosnosť autosedačky je 18 kg. Autosedačku je možné do auta nainštalovať v oboch smeroch jazdy.

Autosedačka Joie Steadi - výborná voľba pre deti do 18 kg

MONTÁŽ DO AUTOMOBILU

Autosedačka sa do automobilu inštaluje pomocou pásov vozidla. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. V protismere je autosedačka využiteľná v jednej, najviac naklonenej polohe. Posmerná jazda je možná v 3 nastaviteľných sklonoch autosedačky.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

 • Možnosť jazdy v protismere - bezpečie pre dieťa. Pri čelnej zrážke je dieťa až 5-násobne viac chránené pred zranením ak je otočené v protismere jazdy. Sily pôsobiace na dieťa ho najskôr zatlačia do sedačky a potenciálne riziko zranenia krčnej chrbtice sa tak minimalizuje v maximálne možnej miere. Odporúčame využívať protismernú jazdu pre deti v takom časovom rozsahu ako je to len možné.
 • 5-bodové popruhy s mäkkým polstrovaním -Autosedačka Steadi využíva 5-bodové bezpečnostné pásy s kvalitným zámkom. Ramenné popruhy sú mäkko polstrované a na spodnej časti sú potiahnuté protišmykovým materiálom
 • Výškovo polohovateľná opierka hlavičky Grow Together. Výšku opierky hlavičky nastavíte jednoducho jednou rukou - Opierka hlavičky je prepojená s ramennými pásmi a plynulo ich nastavíte podľa aktuálnej výšky dieťatka.

Naše videopredstavenie autosedačky Joie Steadi:

Hlavné vlastnosti Joie Steadi:

 • autosedačka skupiny 0 + / 1 (od 0 do 18 kg - cca do 4 rokov)
 • vhodná pre uchytenie proti smeru jazdy od narodenia do 18 kg
 • vhodná pre uchytenie v smere jazdy pre deti s hmotnosťou 9 - 18 kg
 • 4 pozície nastavenia sklonu, 1 pre protismerné uchytenie, 3 pre uchytenie v smere jazdy
 • ochrana proti bočnému nárazu
 • Grow Together systém, s nastavením výšky pásov a podhlavníka zároveň
 • dodatočná polstrovaná opora tela a hlavy - vložka pre najmenšie deti
 • jednoduchá inštalácia pomocou dvojitých vodičov pásov
 • automatické rozšírenie priestoru pre ramená pri nastavení sedačky pre väčšie dieťa
 • veľký otvor pre pretiahnutie pásu uľahčujúce inštaláciu
 • 5 - bodové pásy s polstrovaním

špecifikácia:

 • využiteľnosť: Skupina 0 + / 1, 0-18kg, približne 0 - 4 roky
 • schválené podľa: ECE R44

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY 0-18 kg
Hmotnosť dieťaťa: 0-18 kg
Isofix: Nie
Možnosť naklápania: Áno
Orientácia autosedačky: V smere aj protismere jazdy
Schválená podľa: ECE R44
Spôsob otáčania: Osadenie v smere alebo v protismere
Upevnenie do vozidla: Pásmi
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, možnosť polohovania, možnosť osadenia v oboch smeroch jazdy, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, odnímateľná vložka pre novorodenca
Hmotnosť: 7,52 kg

Montáž do auta Joie Steadi

Predstavujeme Vám autosedačku Joie Steadi

Produktové video Joie Steadi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Autosedačky Joie logo - autosedackovo.sk

Značka Joie pochádza z Anglicka. Bola založená v roku 2011. V túto chvíľu patrí medzi najpredávanejšie značky vo Veľkej Británii a ponúka svoje produkty vo viac než 70 krajinách sveta. Aj napriek relatívne krátkej dobe jej pôsobnosti na svetovom trhu sa podarilo jej produktom získať radu uznávaných ocenení, napríklad za bezpečnost, praktickosť a dizajn.