Autosedačka Britax-Römer Trifix 2 i-Size

Kód: 4000984192391BD
Neohodnotené
Značka: Britax-Römer
od €329,90

Zvoľte variant

Autosedačka Britax-Römer Trifix sa radí medzi najbezpečnejšie autosedačky pre deti s výškou od 76 do 105 cm z kategórie posmerných sedačiek. Odporúčané používanie je od 15 mesiacov veku. Autosedačka sa do auta púta pomocou systému Isofix v kombinácii s TopTether pásom. Vďaka úžasnému mixu bezpečnostných prvkov je u nás veľmi obľúbenou sedačkou.

Autosedačka Britax-Römer Trifix 2 i-size ADAC test

Detailné informácie

Farba: Cosmos Black
Skladom | 4000984192391BD
€329,90
Farba: Storm Grey
Skladom | 4000984192438BD
€329,90
Farba: Burgundy Red
Skladom | 4000984196887BD
€329,90
Farba: Grey Marble
Skladom | 4000984196894BD
€363,90
Farba: Blue Marble
Momentálne nedostupné | 4000984192452BD
€363,90

Podrobný popis

Autosedačka Trifix2 i-size je vhodná pre deti s výškou od 76 do 105 cm. Odporúčaná spodná veková hranica na pre používanie je od 15 mesiacov veku. Jednoducho sa inštaluje do auta pomocou Isofix-u v kombinácii s top tether pásom. Autosedačka sa dá pohodlne naklápať. Dieťa sa vezie po smere jazdy. Jedná sa o jednu z najbezpečnejších autosedačiek v kategórii posmerných sedačiek do 105 cm. Určite túto autosedačku doporučujeme.

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Britax-Römer Trifix 2 i-size je do auta možné nainštalovať pomocou systému Isofix v kombinácii s Top Tether pásom. Do automobilu, ktoré Isofix úchyty nemá túto autosedačku nenainštalujete.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

Trifix 2 i-Size je autosedačka nabitá modernými technológiami, ktoré sa podieľajú na bezpečnosti detí počas jazdy autom.

 • Bočná ochrana SICT inside - ponúka vynikajúcu ochranu vášmu dieťaťu v prípade bočného nárazu. Znižuje nárazové sily z bočných strán. Sila sa absorbuje do konštrukcie autosedačky a do tlmiacich materiálov, ktoré sú v jej vnútri.
 • Britax Römer Pivot Link ISOFIX System - V prípade nárazu patentovaný systém Pivot Link ISOFIX nasmeruje silu najprv nadol (1), do sedadla vozidla a potom dopredu (2), jemnejšie – výrazne znižuje riziko poranenia hlavy a krku vášho dieťaťa.
 • 5-bodové bezpečnostné popruhy - v spoločnosti Britax-Römer sa dlhodobo spoliehajú na pútanie detí 5-bodovým pásom autosedačky, ktoré udržia dieťa chránené v jej konštrukcii. V prípade nehody popruhy rozložia sily nárazu na 5 bodov - dva na ramená, dva na boky a jeden tam, kde je spona medzi nohami. To pomáha chrániť vaše dieťa pred všetkými smermi nárazu.
 • Mäkké chrániče popruhov - mäkké polstrovanie hrudných popruhov pohodlne sadnú na hruď vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa v prípade kolízie a dodávajú ešte väčší komfort 5-bodovým bezpečnostným pásom. Navyše sa dajú ľahko vybrať a oprať.
 • Opierka hlavičky v tvare písmena Všpeciálne navrhnutá opierka hlavy na ovládanie pohybu hlavy vášho dieťaťa, zaisťuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytuje maximálne pohodlie. Navyše, opierku hlavy a popruhy možno ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • EasyReclineumožňuje vám nastaviť sedadlo do pohodlných sklopných polôh, aj keď je vaše dieťa v autosedačke a bez toho, aby ste museli znova nastavovať Top Tether.
 • Jednoducho snímateľný poťah Quick-remove Cover - poťah sedadla možno prať v práčke - dá sa ľahko z autosedačky stiahnuť bez nutnosti zložitých úkonov.

Hlavné vlastnosti autosedačky Britax-Römer Trifix 2 i-Size:

 • Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX.
 • Integrovaná technológia SICT inside poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu.
 • Top Tether v tvare "V" zaistí vďaka dvom kotevným bodom väčšiu stabilitu a bezpečie než autosedačka sa štandardným upevňovacím popruhom a poskytuje deťom aj viac priestoru na nohy.
 • Systém otočného spoje Pivot link smeruje silu v prípade nárazu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá a potom jemnejšie vpred, čím znižuje riziko poranenia hlavy a krku.
 • Opierka hlavy v tvare "V" kontroluje pohyb hlavy dieťaťa čím poskytuje maximálne pohodlie a zaisťuje optimálnu ochranu pri bočnom náraze.
 • Hlboké ochranné bočnice pohlcujú silu bočného nárazu a poskytujú nový komfort.
 • 5bodový bezpečnostný pás zaisťuje úplnú stabilitu a ochranu dieťaťa. V prípade kolízie rozloží silu nárazu do 5 bodov.
 • Kvalitne polstrované neoprénové ramenné pásy pre individuálne nastavenie.
 • 3 stupne sklonu polohovanie umožňujú pohodlnú polohu dieťaťa i pri spánku.

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY 9-18 kg
Hmotnosť dieťaťa: 9-18 kg
Isofix: Áno
Možnosť naklápania: Áno
Orientácia autosedačky: V smere jazdy
Schválená podľa: ECE R129
Upevnenie do vozidla: Na isofix
Výška dieťaťa: 76-105 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Hmotnosť: 10,5 kg
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky v tvare písmena V, integrovaná bočná ochrana SICT inside, Pivot link Isofix system

Inštalácia do auta a nastavenie Britax-Römer Trifix 2 i-Size

Videoprezentácia Britax-Römer Trifix 2 i-Size

Výmena poťahu a doplnky Britax-Römer Trifix 2 i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak chcete bezpečnú a kvalitnú detskú autosedačku, tak Britax-Römer je správna voľba. Už od roku 1966 vyrába a inovuje detské autosedačky najvyššej kvality. Je to spoločnosť, ktorá určuje trendy a participuje pri stanovovaní noriem, ktoré detské autosedačky musia spĺňať. V portfóliu značky nájdete zastúpenie všetkých váhových kategórií detských autosedačiek. Vyberie si teda každý - či už hľadáte autosedačku pre novorodenca, alebo staršie dieťa.

Detské autosedačky Beitax-Römer - bezpečné a kvalitné

#showmore#

Detské autosedačky Britax-Römer - Vyrobené v Európe

Väčšina výrobných fabrík je v Británii a Nemecku. Vďaka tomu je garantovaná ich vysoká kvalita spracovania, ktorá je pri autosedačkách potrebná. Od roku 2016 sa väčšina produkcie presunula do Nemeckého Leipheimu, kde vznikla centrála s moderným vývojovým strediskom a výrobou.

Autosedačky Britax-Römer sú jednou z našich nosných značiek, ktoré nájdete v hojnom zastúpení v našej webovej ponuke a samozrejme aj na predajni. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom detských autosedačiek a preto Vám vieme odborne poradiť pri výbere tej správnej. Neváhajte a kľudne sa na nás pri výbere obráťte. Autosedačka značky Britax-Römer bude určite dobrou voľbou.