Autosedačka Britax-Römer KIDFIX 2 S

Kód: 4000984165968BD
Neohodnotené
Značka: Britax-Römer
od €238,90

Zvoľte variant

Veľmi vyhľadávaná autosedačka z kategórie pre deti od 15 do 36 kg. Autosedačka je vybavená špičkovými bezpečnostnými prvkami a radí sa do prémiovej triedy. Do automobilu ju viete nainštalovať pomocou systému Isofix, alebo len pásmi vozidla. Je teda kompatibilná s každým automobilom. Autosedačka je konštruovaná tak, aby sa neskôr dala používať len ako podsedák (po oddelení chrbtovej opierky). Britax-Römer Kidfix 2 S je teda super voľbou ak hľadáte veľmi bezpečnú autosedačku za férovú cenu.

Detailné informácie

Farba: Cosmos Black
Momentálne nedostupné | 4000984165944BD
€238,90
Farba: Storm Grey
Momentálne nedostupné | 4000984165968BD
€238,90
Farba: Moonlight Blue
Skladom | 4000984165975BD
€238,90
Farba: Grey Marble
Skladom | 4000984181258BD
€269,90
Farba: Blue Marble
Momentálne nedostupné | 4000984165999BD
€269,90
Farba: Graphite Marble
Skladom | 4000984207446BD
€269,90

Podrobný popis

Autosedačka pre deti s hmotnosťou od 15 do 36 kg (cca od 3,5 do 12 rokov veku dieťaťa). Je autosedačkou 2v1 - dá sa totižto v neskoršom veku rozdeliť a používať ju môžete ako podsedák. Je vybavená najmodernejšími bezpečnostnými prvkami spoločnosti Britax-Römer a bezpečnosť je prvoradá vlastnosť, ktorá ju môže charakterizovať.

Autosedačka Britax-Romer Kidfix 2 S - autosedačka aj podsedák 2v1

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Kidfix 2 S sa do auta môže pútať dvoma spôsobmi:

 1. Pomocou systému Isofix - autosedačka je k automobilu pripevnená Isofixovými konzolami a dieťa sa púta 3-bodovými pásmi vozidla
 2. 3-bodovými pásmi vozidla - autosedačka sa spolu s dieťaťom pripevní 3-bodovými pásmi vozidla.

Autosedačku teda pripevníte do každého vozidla - bez ohľadu na to, či je vybavené systémom Isofix.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

 • Bočná ochrana SICT - ponúka vynikajúcu ochranu vášmu dieťaťu v prípade bočného nárazu. Znižuje nárazové sily minimalizovaním vzdialenosti medzi autom a autosedačkou a deformuje sa v prípade nárazu, aby absorboval energiu skôr, ako sa dostane k vášmu dieťaťu. Ak chcete využiť ochranu, jednoducho nastavíte SICT na strane autosedačky, ktorá je najbližšie k dverám.
 • SecureGuard - pomáha chrániť jemnú brušnú oblasť vášho dieťaťa pridaním ďalšieho – štvrtého – vodiaceho bodu pre 3-bodový bezpečnostný pás. Udržiavaním pásu v optimálnej polohe nad panvovými kosťami vášho dieťaťa SecureGuard pomáha znižovať sily pôsobiace na oblasť bruška v prípade čelného nárazu až o 35 % a zároveň umožňuje dieťaťu voľne sa v sedačke pohybovať počas cesty.
 • Kompletná ochrana pre Vaše dieťa - Autosedačka chráni vaše dieťa 3 spôsobmi: škrupina sedadla poskytuje ochranu od hlavy po boky vášho dieťaťa, najmä v prípade bočného nárazu; horné a spodné vodidlá pásu zabezpečujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu; a polstrovaná opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.
 • Jednoducho snímateľný poťah Quick-remove Cover - poťah sedadla možno prať v práčke - dá sa ľahko z autosedačky stiahnuť bez nutnosti zložitých úkonov.
 • Chrbtová opierka v tvare písmena V - chrbtová opierka je tvarovaná tak, aby poskytovala dostatok priestoru pre dieťa v každom smere - od zadka až po chrbát. Sklon chrbtovej opierky sa prispôsobí sklonu operadla vo vozidle - jej sklon je flexibilný.
 • Jednoducho nastaviteľná výška opierky hlavičky - opierka hlavičky sa dá jednoducho nastaviť podľa potreby. Spolu s výškou opierky hlavy sa mení aj výška vodiaceho bodu pásov - takže pás bude vždy v optimálnom mieste.
 • Možnosť prestavenia na podsedák - chrbtová opierka sa dá z autosedačky demontovať. Jej odmontovaním vznikne podsedák, ktorý odporúča spoločnosť Britax-Römer používať od výšky postavy 135 cm.

Hlavné vlastnosti:

 • pre deti s hmotnosťou od 15 do 36 kg
 • použiteľná v každom vozidle
 • jednoduché nastavenie výšky opierky hlavičky
 • kvalitný a bezpečný výrobok vyrobený v Nemecku
 • možnosť prestavby na podsedák
 • jednoduchá obsluha a montáž do automobilu

Rozmery (V x Š x H)

 • 67 - 85 x 54 x 39 cm

Váha výrobku

 • 7,2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY RÖMER 15-36 kg
Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg
Isofix: Áno
Možnosť naklápania: Nie
Orientácia autosedačky: V smere jazdy
Schválená podľa: ECE R44
Upevnenie do vozidla: S Isofixom alebo pásmi
Pútanie dieťaťa: 3-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, Secure Guard bezpečnostné vedenie pásov, bočná ochrana SICT, výškovo nastaviteľná opierka hlavy, možnosť prestavby na podsedák
Hmotnosť: 7,2 kg

Prestavba na podsedák Britax-Römer KIDFIX 2 S

Videoprezentácia Britax-Römer KIDFIX 2 S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak chcete bezpečnú a kvalitnú detskú autosedačku, tak Britax-Römer je správna voľba. Už od roku 1966 vyrába a inovuje detské autosedačky najvyššej kvality. Je to spoločnosť, ktorá určuje trendy a participuje pri stanovovaní noriem, ktoré detské autosedačky musia spĺňať. V portfóliu značky nájdete zastúpenie všetkých váhových kategórií detských autosedačiek. Vyberie si teda každý - či už hľadáte autosedačku pre novorodenca, alebo staršie dieťa.

Detské autosedačky Beitax-Römer - bezpečné a kvalitné

#showmore#

Detské autosedačky Britax-Römer - Vyrobené v Európe

Väčšina výrobných fabrík je v Británii a Nemecku. Vďaka tomu je garantovaná ich vysoká kvalita spracovania, ktorá je pri autosedačkách potrebná. Od roku 2016 sa väčšina produkcie presunula do Nemeckého Leipheimu, kde vznikla centrála s moderným vývojovým strediskom a výrobou.

Autosedačky Britax-Römer sú jednou z našich nosných značiek, ktoré nájdete v hojnom zastúpení v našej webovej ponuke a samozrejme aj na predajni. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom detských autosedačiek a preto Vám vieme odborne poradiť pri výbere tej správnej. Neváhajte a kľudne sa na nás pri výbere obráťte. Autosedačka značky Britax-Römer bude určite dobrou voľbou.