Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size

Kód: 4000984312355BD
1 hodnotenie
Značka: Britax-Römer
od €234,90

Zvoľte variant

Vajíčko Britax-Römer Baby-Safe 3 i-size môžete používať od narodenia do cca 15 mesiacov veku dieťatka (je vhodné pre deti s výškou postavy od 40 do 83 cm). Vyberateľná novorodenecká vložka zaisťuje maximálnu úroveň ergonomického pohodlia pre najmenšie deti. Vajíčko sa dá do automobilu upevniť pomocou 3-bodového pásu vozidla. Je možné k nej dokúpiť aj Isofixovú základňu pre ešte jednoduchšiu manipuláciu vo vozidle.

Detailné informácie

Farba: Nordic Grey
Skladom | 4000984312379BD
€305,90
Farba: Indigo Blue
Momentálne nedostupné | 4000984312362BD
€234,90
Farba: Midnight Grey
Skladom | 4000984312355BD
€234,90
Farba: Frost Grey
Skladom | 4000984312348BD
€234,90
Farba: Space Black
Skladom | 4000984312331BD
€234,90
Farba: Jade Green
Skladom | 4000984707793BD
€234,90

Podrobný popis

Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size je vhodná pre deti od narodenia do cca 15 mesiacov. Vyberateľná novorodenecká vložka zaisťuje maximálnu úroveň ergonomického pohodlia pre najmenšie deti. Vajíčko je kompatibilné s otočnou základňou FLEX BASE iSENSE, ktorá umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu do auta a navyše poskytuje optimalizovanú a ergonomickejšiu polohu ležania pre vaše dieťa. Práve s otočnou základňou ponúka plnohodnotné polohovanie v aute, čo sa týka aj sklonu. Na základňu sa dá neskôr dokúpiť aj pokračujúca autosedačka Dualfix 3 i-Size.

Vďaka úchytom Maxi-cosi je možné vajíčko pripevniť na väčšinu konštrukcii kočíkov (po dokúpení príslušných adaptérov - ich dostupnosť si preverte pri kúpe kočíka).

Pútanie vajíčka Baby-Safe 3 i-size do auta pomocou Isofixovej základni

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Vajíčko viete samostatne pútať do automobilu pomocou 3-bodových pásov vozidla. Je možné ho používať aj na mieste spolujazdca v prípade, že je na tomto mieste možné deaktivovať airbag. Je možnosť dokúpiť aj Isofixovú základňu.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

 • Technológia Lie Flat - Umožňuje pohodlnejšiu a ergonomickejšiu polohu pre novorodencov. Patentovaný sklápací mechanizmus umožňuje nastaviť sklon ležiacej polohy podľa výšky dieťaťa. Poloha sa automaticky mení pri nastavovaní opierky hlavy, čím sa zväčšuje priestor podľa vývoja vášho dieťaťa. Ramenné popruhy sa automaticky nastavia aj pri nastavovaní opierky hlavy.
 • Novorodenecká vložka - je špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkla extra podporu malým deťom. Je zo špeciálneho materiálu, ktorý tlmí nárazy a vibrácie.
 • Click&Go uchytenie - vajíčko je možné ľahko zložiť zo základne alebo z kočíka, takže rodič môže zostať v ergonomickej vzpriamenej polohe pri jeho zdvíhaní. V zadnej časti jednoducho stlačíte poistku rukou a vajíčko vykliknete.
 • Nastaviteľná výška opierka hlavičky a popruhov - polstrovaná opierka hlavy a popruhy sa dajú jednoducho nastaviť jednou rukou tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa. Predtým, ako zaistíte svoje dieťa pásom, skontrolujte, či je opierka hlavy v správnej polohe – tesne nad ramenami a či pásy vychádzajú spod úrovne ramien (cca 1,5 cm)
 • Nastaviteľné madlo - nastaviteľnú rukoväť môžete jednoducho posunúť do zadnej časti a dieťa ľahko uložíte do vajíčka.
 • Strieška s UV ochranou - strieška vajíčka je s UV ochranou UPF50+. Upevňovacie body ná madle sú vhodne umiestnené po stranách rukoväte, takže detskú autosedačku môžete prenášať aj počas používania slnečnej striešky.
 • Snímateľný poťah - poťah vajíčka je možné ľahko sňať a v prípade potreby oprať. 

Hlavné vlastnosti:

 • Bezpečná autosedačka pre deti od narodenia do cca. 15 mesiacov
 • Spĺňa i-Size normu ECE R129
 • Unikátna kombinácia mnohých užitočných parametrov a bezpečnostných prvkov
 • Patentovaná ergonomická poloha v ľahu
 • Kompatibilita so všetkými kočíkmi s prichytením Maxi-Cosi
 • Pútanie pásom či s pomocou základne s modulárnym systémom Flex base iSense
 • Schválená pre leteckú prevádzku
 • Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 °C
 • Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: VAJÍČKA DO AUTA
Hmotnosť dieťaťa: Do 13 kg
Možnosť naklápania: Nie
Orientácia autosedačky: V protismere jazdy
Schválená podľa: ECE R129
Úchyt Maxi-Cosi: Áno
Upevnenie do vozidla: Pásmi
Výška dieťaťa: 40-83 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, odnímateľná vložka pre novorodenca, polohovateľné madlo, bočná ochrana SICT, špičková bezpečnosť, možnosť dokúpenia Isofixovej základne
Hmotnosť: 4,6 kg

Produktové video Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ak chcete bezpečnú a kvalitnú detskú autosedačku, tak Britax-Römer je správna voľba. Už od roku 1966 vyrába a inovuje detské autosedačky najvyššej kvality. Je to spoločnosť, ktorá určuje trendy a participuje pri stanovovaní noriem, ktoré detské autosedačky musia spĺňať. V portfóliu značky nájdete zastúpenie všetkých váhových kategórií detských autosedačiek. Vyberie si teda každý - či už hľadáte autosedačku pre novorodenca, alebo staršie dieťa.

Detské autosedačky Beitax-Römer - bezpečné a kvalitné

#showmore#

Detské autosedačky Britax-Römer - Vyrobené v Európe

Väčšina výrobných fabrík je v Británii a Nemecku. Vďaka tomu je garantovaná ich vysoká kvalita spracovania, ktorá je pri autosedačkách potrebná. Od roku 2016 sa väčšina produkcie presunula do Nemeckého Leipheimu, kde vznikla centrála s moderným vývojovým strediskom a výrobou.

Autosedačky Britax-Römer sú jednou z našich nosných značiek, ktoré nájdete v hojnom zastúpení v našej webovej ponuke a samozrejme aj na predajni. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom detských autosedačiek a preto Vám vieme odborne poradiť pri výbere tej správnej. Neváhajte a kľudne sa na nás pri výbere obráťte. Autosedačka značky Britax-Römer bude určite dobrou voľbou.